Witaj w sklepie internetowym TERM-GAZ Strona ta powstała z myślą o Tobie - osobie poszukującej idealnego rozwiązania do ogrzewania swojego domu, mieszkania, miejsca pracy bądź obiektu rekreacyjnego. Wychodząc Tobie na przeciw tworzymy  najbardziej nowoczesny i otwarty na klienta sklep internetowy  oferujący przede wszystkim wyroby polskich producentów. Pragniemy podzielić się z Tobą naszym 20-letnim doświadczeniem obejmującym  fachowe doradztwo, sprzedaż oraz autoryzowany serwis. Odwiedzając stronę sklepu internetowego czeka Cię wiele niespodzianek w formie rabatów i promocji na poszczególne wyroby. Dlatego zachęcamy byś obserwował nas stale, dołącz do newsletter lub polub nas na FACEBOOK. W naszej ofercie promujemy urządzenia gazowe C.O i C.W.U, podgrzewacze wody, kotły gazowe jedno - dwu-funkcyjne, kotły kondensacyjne czołowego polskiego producenta termet s.a.

 

Oferujemy Ci pomoc w doborze urządzenia, sprzedaż produktu wraz z niezbędnym osprzętem wyposażenia kotłowni, jak również wskażemy Instalatora z kwalifikacjami do wykonywania instalacji gazowej i montażu urządzeń. Oprócz urządzeń gazowych w ofercie sklepu znajdziesz gazowe pojemnościowe ogrzewacze wody ze stali nierdzewnej, zasobniki 1 lub - wężownicowe ze stali nierdzewnej, elektryczne pojemnościowe lub przepływowe ogrzewacze wody. Współpracujemy bezpośrednio z polskimi producentami Biawar, Kospel, Termica. Ponadto armaturę sanitarną: baterie KFA Kraków, armaturę ceramiczną, grzejniki stalowe i aluminiowe, butle gazowe i osprzęt.

 

Od 2009r. nasza firma podjęła wyzwanie i rozpoczęła własną produkcję urządzeń marki TERM-GAZ - gazowe ogrzewacze pomieszczeń typ turbo z wyprowadzenie spalin przez ścianę lub do komina. Nasz produkt skierowany jest głównie do miejsc z problemami wykonania tradycyjnej instalacji gazowej, pomieszczenia mieszkalne , miejsca pracy-biura, pawilony handlowe, miejsca przeznaczone na pobyt tymczasowy -domki letniskowe. Sprzedajemy produkt nowoczesny i znakomitej jakości. Nasza oferta skierowana jest również dla tych, którzy istnieją na rynku jako Autoryzowany Instalator oraz / lub Serwisant firmy termet. To właśnie dla Was zwiększamy zakres naszej oferty on-line  tworząc największą bazę części zamiennych termet Świebodzice. Mamy nadzieję, że stale wprowadzana przez nas baza podzespołów jest przejrzysta i pomaga w bezproblemowym odnalezieniu części do odpowiedniego typu urządzenia. Chcemy abyś robiąc zakupy w naszym sklepie czuł się bezpiecznie i komfortowo. Czekamy na Twoje zapytania, uwagi bądź propozycje. Życzymy udanych zakupów!

(C) 2015 - Term-Gaz, serwis, części zamienne Termet - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, optymalizacja i pozycjonowanie: Exponet 2015 (L)